Dětmarovice
Oficiální stránky obce
       
ObecZastupitelstvoRada
Výbory a komise
Právní předpisy obce
Veřejné zakázky
 
Úřední deska
Podatelna
Územní plán
 
Základní škola
Zdravotní střediska
Místní knihovna
Historie obce
Geografické údaje
Fotogalerie obce
Mapa
Doprava
Služby
Spolky
Podnikatelé
Záznamy seismického jevuÚtulek pro psy
   
 

           

 

        

 
 
 

 
 



 

Obecní úřadRubrika starostyAktualityDětmarovické okénkoRozhlasové relaceInvestice a opravy

Výbory a komise 

 

Pro volební období  
2010 - 2014

Finanční výbor

předseda - Ing.Miroslav Kozel
členové  - Ing. Martin Krůl
                    Ing. Leonard Mynář
                    Ing. Tomáš Lejsal
                    Dagmar Šnapková
                    Ing. Drahomír Kryska   
                    Jaroslav Mana                                         Usnesení
 

Kontrolní výbor

předseda - Vladislav Kubátko

členové  - Bc. Ivana Podušková
                    Miroslav Wowra
                    Ladislav Poledník
                    Jaroslav Mana
                    Petr Kopel
                    Mgr. Michaela Kaděrová                                Zápisy
 

Výbor pro hornickou činnost

předseda - Ing. Pavel Zelek
členové  - Ing. Ladislav Rosman                   
                    Bronislav Szwarc
                    Mgr. Martin Duda
                    Miroslav Wowra
                    Antonín Dzialo
                    Ing. Stanislav Foltýn CSc.
                    Ing. Ivo Bednár, Ph.D.
                    Ing. Ondřej Menšík                                          Zápisy
 

Komise SPOZ

předseda - Ing. Lumír Mžik
členové  -   Dáša Valicová
                    Zdeňka Foltynová
                    Zdeňka Galušková
                    Anna Woznicová
                    Anna Pavlíková
                    Ludmila Videnková
                    Věra Gruščíková
                    Bohumír Balon
                    Liduše Maroščíková
                    Taťána Čempelová                                         Zápisy   
 

Komise životního prostředí a dopravy

předseda - Mgr. Martin Duda
členové  - Anna Kiková
                    Josef Tomčík
                    Petr Madej
                    Jarmila Popiolková
                    Taťána Čempelová
                    JUDr. Sylva Totková Kolderová                    Zápisy
 

Povodňová komise

předseda -  Ing. Ladislav Rosman
místopředseda –  Mgr. Libor Stáňa
členové  - Ing. Ivo Bednár, Ph.D.
                    Miluše Krůlová
                    Jarmila Popiolková
                    Rostislav Hanusek
                    Hubert Filip
                    Vítězslav Josiek
                    Ing. Martin Pasz
                    Josef Tomčík
 
 

 

 

[CNW:Counter]

 

Počasí na web


Zajímavé odkazy

 

Města a obce



Úřad vlády České republiky



 
   
ARES

Elektronické formuláře

Pruvodce po Česku

      

 
 
 
webmaster: Václav Kyjonka