Interaktivní mapa Interaktivní mapa

Obec Dětmarovice

Aktuality

Celkem 7 aktualit

Výprodejní akce v Dělnickém domě

19.01.2022

Ve dnech 26. -27.1. pořádá firma Mobilní SEKÁČ výprodejovou akci secondhandu. Nabízí módní kousky za pár korun. Výprodej se pořádá v sále Dělnického domu v Dětmarovicích v čase 9:00 - 17:00 hodin.

Známky na popelnice se letos již neprodávají

10.01.2022

Zavedením místního poplatku je zrušen známkový systém úhrady popelnic.

Platbu provedete převodem nebo hotovostní platbou až po obdržení dopisu s variabilním symbolem, číslem účtu obce a částkou místního poplatku.

Znovu vyzýváme urgentně o doručení Ohlášení k místnímu poplatku, ještě 300 rodinných domů stále Ohlášení neodevzdalo. Aktuální seznam v předchozím sdělení - dlaždice Více

OÚ Dětmarovice

Ohlášení místního poplatku

03.12.2021

Do všech domů  byl v listopadu doručen formulář pro Ohlášení místního poplatku za odpady. Pokud jste formulář nedostali nebo udělali chybu ve vyplňování,  můžete si ho znovu vytisknout a odeslat naskenované  elektronicky na adresu ekolog@detmarovice.cz nebo přímo doručit na obecní úřad nebo vhodit do schránky před vchodem obecního úřadu. Ohlášení ke stažení a seznam rodiných domů, kdy nebylo ještě Ohlášení na obecní úřad  doručeno - klikněte na dlaždici Více. Ohlášení je potřeba doručit neprodleně.

Děkujeme za spolupráci

Taťána Čempelová

OÚ Dětmarovice 

Dětmarovice mají aplikaci pro chytré mobily

02.12.2021

Aplikace s jednoduchým názvem „Obec Dětmarovice“, sloužící nejen občanům Dětmarovic, ale i turistům. Aplikace obsahuje komplexní informace o obci Dětmarovice, částečně kopíruje webové stránky obce a pravidelně informuje o aktualitách.

Důležitým nástrojem aplikace jsou krátké oznamovací 'Push' zprávy, které jsou zdarma zasílány všem uživatelům této aplikace (hlášení odstávky vody, výpadky elektrického proudu apod.).
V aplikaci naleznete také kontaktní formulář „hlásič závad“, a to  ve dvou kategoriích
a) v případě poruchy veřejného rozhlasu nebo osvětlení
b) v případě poruchy čerpací jímky tlakové kanalizační přípojky.
Aplikaci si můžete zdarma instalovat do mobilního zařízení s operačním systémem Android – Google Play, Apple – App store. 

Oznámení

25.11.2021

S ohledem na nutnost přijímání opatření proti šíření onemocnění Covid-19 a v návaznosti na mimořádná opatření vydaná ministerstvem zdravotnictví prosíme občany, aby upřednostnili písemný, elektronický a telefonický kontakt před osobní návštěvou úřadu a k řešení neodkladných záležitosti osobně využili pouze úřední dny, tj. pondělí a středa.

 

Nevyčerpané finanční prostředky na ozdravný pobyt

25.10.2021

Nevyčerpané finanční prostředky na ozdravný pobyt

Finanční prostředky určené na dar na ozdravné pobyty pro občany nebyly pro letošní rok dosud zcela vyčerpány. Občan Dětmarovic ve věku nad 65 let má možnost podat si jednou ročně  žádost  o dar v max. výši 2 500 Kč určený na ozdravný pobyt v České nebo Slovenské republice. Žádost se podává na tiskopise, jehož přílohou je doklad o zaplacení pobytu.

Potřebné informace jsou zveřejněny na těchto webových stránkách v sekci sociální nebo Vám budou poskytnuty na Obecním úřadě Dětmarovice, kancelář č. 313, tel: 596 540 143 (Hanusková L.).

                                                                                                  

Celkem 7 aktualit