Obec Dětmarovice

Rada

Členové rady obce Dětmarovice 
pro volební období 2018 - 2022

Starosta obce: Ing. Ladislav Rosman
Místostarosta: Ing. Marek Svrčina
Místostarosta: Ing. Leonard Mynář

Radní: Ing. Kamila Badurová
            Miroslav Wowra

Archiv 2014- 2018

Materiály pro členy rady obce    

Odkaz na zaheslované soubory

Usnesení rady ke stažení

Rok 2018

01. schůze rady dne 19.11.2018

02. schůze rady dne 10.12.2018

Rok 2019

03. schůze rady dne 07.01.2019

04. schůze rady dne 04.02.2019

05. schůze rady dne 04.03.2019

06. schůze rady dne 25.03.2019

07. schůze rady dne 01.04.2019

08. schůze rady dne 06.05.2019

09. schůze rady dne 27.05.2019

10. schůze rady dne 03.06.2019

11. schůze rady dne 10.06.2019

12. schůze rady dne 01.07.2019