Obec Dětmarovice

Zastupitelstvo

Starosta obce: Ing. Ladislav Rosman
Místostarosta: Ing. Marek Svrčina 
Místostarosta: Ing. Leonard Mynář


Členové: Ing. Kamila Badurová
               Bc. Michael Branny
               Ing. Milan Čempel
               Zdeňka Foltynová
               Jana Formandlová
               Ing. Lumír Jendryščík, MBA
               Mgr. Michaela Kaděrová
               Miluše Krůlová
               Ing. Miroslav Kozel
               Mgr. Libor Stáňa
               Rostislav Vašut
               Miroslav Wowra

Archiv ZO 2014-2018

Materiály pro zastupitele obce

Soubory ke stažení

Usnesení zastupitelstva obce Dětmarovice

Ustavující zasedání dne 31.10.2018

02. zasedání zastupitelstva dne 17.12.2018

03. zasedání zastupitelstva dne 16.01.2019

04. zasedání zastupitelstva dne 13.03.2019

05. zasedání zastupitelstva dne 12.06.2019

06. zasedání zastupitelstva dne 11.09.2019

Zápisy zastupitelstva obce Dětmarovice

zápis ze dne 31.10.2018

zápis ze dne 17.12.2018

zápis ze dne 16.01.2019

zápis ze dne 13.03.2019

zápis ze dne 12.06.2019

zápis ze dne 11.09.2019